Penthouse de vanzare in Torrevieja, Spania
APARTAMENTE NOI ÎN TORREVIEJA Apartamente și penthouse-uri noi în Torrevieja.…
Văndut
Va rugam sa ne contactati pentru oferte similare
Vila moderna de constructie noua in Dona Pepa, Rojales. Vila este construita pe 2 nivele, cu 3 dormitoare si 2 bai, bucatarie deschisa cu zona de lounge, dulapuri incorporate, terasa, subsol, gradina privata cu piscina si loc de parcare. Toate acestea cu materiale de prima clasa si cele mai bune finisaje. Vila este situata la doar 10 minute de terenul de golf La Marquesa intr-o zona linistita si aproape de coasta.
Rojales este un oras traditional agricol care a devenit una dintre destinatiile preferate din interiorul Vega Baja, datorita amplasarii sale strategice aproape de N-332 si AP-7. Accesul excelent permite ajungerea la aeroportul Alicante in 20 de minute si bucurarea de plajele din Guardamar, La Mata sau Torrevieja in 15 minute. Rojales ofera o oferta bogata si variata de gastronomie si divertisment, si dispune de prestigiosul teren de golf La Marquesa Golf.
Rojales este un sat frumos cu toate serviciile necesare, cum ar fi supermarketuri, farmacii, banci, restaurante si parcul natural situat foarte aproape de vile.
La Marquesa Golf este unul dintre cele mai istorice terenuri de golf de pe Costa Blanca, cu 18 gauri si una speciala, precum cea de-a 17-a gaura de la Sawgrass. Traditia, calitatea si experienta se unesc pentru a oferi jucatorilor de golf care ne viziteaza o experienta unica, plina de istorie.
Vila Noua de Vanzare in Rojales, Spania – Vila Moderna cu 3 Dormitoare, Piscina si Gradina Privata
APARTAMENTE NOI ÎN TORREVIEJA Apartamente și penthouse-uri noi în Torrevieja.…
Clădire rezidențială elegantă, la 60 m de plaja El Acequion…
€185,000 Euro
Apartamente moderne nou construite în centrul orașului Torrevieja – La…
€154,000 Euro
Apartament de vanzare in Vera, Spania
Contul bestimo.ro va permite sa administrati si sa modificati anunturile cand este necesar.
Datele contului vor fi trimise pe email, verificati si in spam.