Penthouse de vanzare in Torrevieja, Spania
APARTAMENTE NOI ÎN TORREVIEJA Apartamente și penthouse-uri noi în Torrevieja.…
Văndut
Va rugam sa ne contactati pentru oferte similare
Vila individuala cu 3 dormitoare, 3 bai, cu orientare sudica. Are o terasa de 12 m2 / pergola la parter si un solar de 45 m2 pe acoperis.
Dispune de o terasa, gradina privata si usa de acces la masina. Este proiectata cu materiale de inalta calitate, folosind cea mai atenta tehnologie si oferind cel mai mare confort.
Piscina de 6,5×3,3 metri cu lumini colorate, placi de designer, scari din caramida, cascada de 1,20 metri si bancuta pentru a sta sub cascada.
Aceasta rezidenta este situata intr-una dintre cele mai frumoase si linistite zone dintre Ciudad Quesada si Pueblo Bravo, aproape de Parcul Natural Las Lagunas de La Mata si Torrevieja si foarte aproape de plajele Guardamar si terenul de golf La Marquesa.
APARTAMENTE NOI ÎN TORREVIEJA Apartamente și penthouse-uri noi în Torrevieja.…
Clădire rezidențială elegantă, la 60 m de plaja El Acequion…
€185,000 Euro
Apartamente moderne nou construite în centrul orașului Torrevieja – La…
€154,000 Euro
Contul bestimo.ro va permite sa administrati si sa modificati anunturile cand este necesar.
Datele contului vor fi trimise pe email, verificati si in spam.