Apartament de vânzare în Villajoyosa, Spania
Această proprietate de pe etajul 26 în clădirea “Atrium II…
€215,100 Euro
Vânzare
€3,800,000 Euro
Proiect cu licență
Situată în pitoreasca vale a prestigiosului golf din Marbella, această vilă este o proprietate imaculată de golf frontal, capturând esența luxului modern și a sofisticării de către AMES Arquitectos. Orientarea sa spre sud-est asigură că lumina soarelui iluminează casa ta întreaga zi, evidențiind caracteristicile excepționale care fac această reședință cu adevărat unică. Amplasată pe un teren spațios de golf frontal, oferă vederi de neegalat asupra terenului de golf de la toate nivelurile. Terenul extins maximizează spațiile exterioare, oferind o oază de liniște. O magnifică alee privată duce la un garaj și o curte interioară impresionantă decorată cu o caracteristică captivantă de apă sub formă de piscină cu trepte care duc la intrare.
La intrare, veți descoperi o grădină incredibil de îngrijită cu copaci, o piscină privată și o pergolă fermecătoare cu o bucătărie în aer liber. Arhitectura, o mărturie a luxului modern, este o capodoperă proiectată de AMES Arquitectos, evidentă în fiecare colț al vilei. Exteriorul prezintă nuanțe neutre adânci, completate de ferestre impresionante de la podea până la tavan care conectează perfect parterul la exterior.
Intrați într-un interior la fel de impresionant, cu o mână de lucru impecabilă și mobilier de bun gust. Zona de living, dining și bucătărie deschisă oferă vederi direct către grădină și terenul de golf. Bucătăria este complet echipată cu aparate moderne, inclusiv o insulă de bucătărie elegantă și convenabilă.
Nivelul parter găzduiește patru dormitoare cu băi en-suite, fiecare proiectată pentru confort maxim și decorată cu standarde ridicate. Nivelul superior este rezervat exclusiv pentru dormitorul principal mare, complet cu o baie incredibilă și un dressing, asigurând intimitate și eleganță. Nivelul inferior este dedicat facilităților personalizate, inclusiv unei săli de sport, camerei de divertisment, camerei de tratament, spa cu piscină interioară, saună, baie turcească, cinema acasă și multe altele. În plus, proprietatea dispune de o casă de oaspeți pe teren, oferind cazare de lux pentru vizitatori.
Această proprietate de pe etajul 26 în clădirea “Atrium II…
€215,100 Euro
Proprietatea perfectă pentru cei care caută liniște și natură fără…
€55,000 Euro
Descoperă Halar, un rezidențial exclusiv situat lângă PAU II, proiectat…
€236,500 Euro
Contul bestimo.ro va permite sa administrati si sa modificati anunturile cand este necesar.
Datele contului vor fi trimise pe email, verificati si in spam.