Apartament de vânzare în Villajoyosa, Spania
Această proprietate de pe etajul 26 în clădirea “Atrium II…
€215,100 Euro
Vânzare
€479,200 Euro
Vila Noua de Vanzare in Polop, Spania cu urmatoarea descriere originala:
Vila Noua de Vanzare in Polop, Spania cu urmatoarea descriere originala:
Vile noi de constructie si case semi-detached moderne cu mai multe terase si solarium, complet imprejmuite, cu loc de parcare pentru vehicule si piscina privata in Polop.
Proprietati moderne cu 3 dormitoare spatioase cu dulapuri incorporate (dormitorul principal la parter, cu baie si dressing en suite), 2 bai spatioase, living-dining mare cu bucatarie deschisa, terase spatioase.
Bucataria este echipata cu unitati de baza si blaturi din silestone, cu plita ceramica, cuptor, hota, frigider, masina de spalat, masina de spalat vase si incalzitor aerotermic.
Prima calitate: tamplarie interioara din lemn si laminat alb lacuit, tamplarie exterioara din PVC gri antracit cu geam termopan si rupere termica, si jaluzele automate cu lamele de aluminiu, pardoseli ceramice de prima calitate antiderapante, pereti netezi, usa de securitate cu 5 puncte de ancorare, dulapuri mari incorporate.
Orasul Polop ofera o gama uimitoare de optiuni pentru iubitorii de aer liber inconjurati de natura si liniste de neegalat.
Municipalitatea beneficiaza de un climat mediteranean cu temperaturi mai scazute si aer mai curat, situat la mai putin de 10 kilometri de Benidorm, Altea si plajele lor.
Se intinde de la raurile Guadalest si Algar pana la orasul Villajoyosa, inclusiv plajele Albir si Benidorm; la interior se invecineaza cu Callosa si Guadalest.
Această proprietate de pe etajul 26 în clădirea “Atrium II…
€215,100 Euro
Proprietatea perfectă pentru cei care caută liniște și natură fără…
€55,000 Euro
Pentru vânzare: un apartament fantastic situat la etajul 8 al…
€248,000 Euro
Contul bestimo.ro va permite sa administrati si sa modificati anunturile cand este necesar.
Datele contului vor fi trimise pe email, verificati si in spam.