Apartament de vânzare în Villajoyosa, Spania
Această proprietate de pe etajul 26 în clădirea “Atrium II…
€215,100 Euro
Vânzare
€899,900 Euro
15 vile de lux complet independente, într-un mediu unic, aproape de cele mai bune plaje din Mediterana și de toate serviciile.
Împărțite pe 3 etaje, toate includ 3 sau 4 dormitoare, 3 sau 4 băi, living-dining cu bucătărie echipată, grădină, parcare în aer liber și piscină privată.
De asemenea, puteți adăuga opțional, inclus în unele modele, subsolul care poate fi distribuit după bunul plac. De exemplu, adăugând încă un living, dormitor, baie, cameră de spălat, depozit, etc., cu lumină naturală prin intermediul unui patio englezesc.
Foarte bine echipate, construite cu cele mai bune calități. Opțional, se poate adăuga un lift pentru a facilita accesul la etajele superioare.
Amplasate în zona cunoscută sub numele de Balcón de Finestrat, înconjurată de case similare, la poalele munților. O zonă de expansiune care deja beneficiază de servicii publice, cum ar fi Școala Publică Balcó de Finestrat, și la scurtă distanță de centre comerciale unde veți avea acces la toate tipurile de magazine, restaurante, etc. Bine conectate prin drum la orașele Finestrat și Benidorm, la 10 minute de plajă, și cu legătură la autostrada AP7 care străbate întreaga Costa Blanca.
]
Această proprietate de pe etajul 26 în clădirea “Atrium II…
€215,100 Euro
Proprietatea perfectă pentru cei care caută liniște și natură fără…
€55,000 Euro
Descoperiți acest apartament fermecător semi-reformat situat la doar 300 de…
€135,000 Euro
Contul bestimo.ro va permite sa administrati si sa modificati anunturile cand este necesar.
Datele contului vor fi trimise pe email, verificati si in spam.